O nas

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dane firmy:

V&A Wioletta Kaczmarek-Pilska

Dzierżazna 11Ł

95-001 Biała

REGON: 100658819

NIP: 7321038984

 

Witamy na stronie Varms.  Jesteśmy firmą rodzinną, od wielu lat zajmującą się importem i dystrybucją noży dla potrzeb myślistwa i szeroko pojętego survivalu oraz wszystkich, którzy cenią sobie czas spędzany na łonie natury.

Po długich obserwacjach, zbieraniu doświadczeń i cennych opinii naszych klientów, zadecydowaliśmy o wprowadzeniu na rynek własnej marki noży. Tym, co spowodowało naszą decyzję były liczne głosy klientów, którzy poszukują nieszablonowych noży z dobrej jakości materiałów, a których cena nie jest przytłaczająca.

To właśnie zachowanie właściwych, zdrowych proporcji ceny i jakości jest podstawowym wyznacznikiem naszej działalności.  U nas znajdziesz szeroki wybór noży, o bogatej stylistyce z różnych materiałów, przy czym nie zapłacisz za nie jak za nóż robiony na zamówienie. Jak to jest możliwe?

Chociaż pragniemy stale wzbogacać naszą ofertę o nowe modele, to nie są to pojedyncze egzemplarze robione na zamówienie od początku do końca przez jedna osobę.  Wszystkie noże wykonywane są w seriach, są powtarzalne. Materiał do produkcji nabywamy hurtowo i korzystamy z profesjonalnej technologii, co znacznie obniża koszty produkcji. Kawałek egzotycznego drewna może być bardzo drogi albo bardzo tani – to wszystko zależy od wielkości zamówienia, podobnie jest ze stalą, jej obróbką , etc.

 Ponadto, kupując u nas, kupujesz bezpośrednio od producenta, co gwarantuje atrakcyjną cenę finalną, gdyż nie ma u nas kosztów pośredników, które zazwyczaj stanowią kilkaset procent ceny końcowej. 

Jednocześnie design naszych noży oparty jest na obserwacjach i zdobytych doświadczeniach. Staramy się zatem robić noże ergonomiczne, „możliwie wygodne w użytkowaniu”, nie zapominając jednak o walorach estetycznych.

Nie oszukujmy się – nóż musi się podobać. 

Podsumowując – w naszej działalności postaramy się połączyć trzy najbardziej pożądane przez użytkownika walory: jakość – możliwie niską ceną – oraz estetykę.